Anmälan

ANMÄLAN nytt LAG HT-24

 

Återanmälan befintliga lag Ht-24

 

Lag från tidigare år samt nyanmälda

ANMÄLNINGAR/ÅTERANMÄLNINGAR

Står det VT-24 framför Ditt lagnamn så är det en bekräftelse på att ny/återanmälan gått igenom.

VT24, Division 4, LSK-Strikes back

HT23, Division 5, Cucurbita pepo

VT24, Division 1, LSK -The Force Awakens

HT23, Division 4, Lättmjölk

VT24, Division 4, Autobahn

VT24, Division 3, Polkagris AB

VT24, Division 3, LSK – A New Hope

VT24, Division 3, Drop Shot

HT22, Division 4, Snöbollarna

VT23, Division 3, Trögfattarföreningen

VT23, Division 4, Bastulaget

VT22, Division 3, Lambo Boys de yngre

VT24, Division 3, Chrossin

VT23, Division 4, ggwp

HT20, Division 8, Beamerboys

VT22, Division 4, Hörngrävarna IF

HT20, Division 8, Rackmatt

HT20, Division 8, Here for the beer

HT20, Dam, Tungrott

VT24, Division 1, The Bumpers

HT20, Dam, ETA

HT20, Dam, ÅGB BK

HT20, Division 7, Kimstad Industriplåt AB

HT20, Division 9, Dynamo SMET

VT22, Division 1, LSK Comeback

HT20, Division 7, Raclette

HT20, Division 7, Racketeers

HT20, Division 6, Fabels Juveler

VT21, Division 8, Södra Ekkällan SK

HT20, Division 6, Racketmusketörerna

HT20, Dam, Rock n’ squash (ex.Ödmjukt?)

HT20, Dam, Squash it!

HT20, Dam, Anna, Sanna & Agnes

HT20, Division 5, Durks lag

VT24, Division 2, IAO

VT20, Division 6, Team Gemen

HT21, Division 2, Next giganterna

VT23, Division 2, Zillertaller

HT20, Dam, Rolette

VT20, Division 4, Zucchini

VT24, Division 2, CalzoneX

HT20, Division 1, Ulfåsa Möbler

VT20, Division 5, SMAC/DIABLO

VT20, Division 4, LiU AIF Herr 3

HT19, Division 1, LiU AIF herrar 2

HT19, Division 5, LiU AIF Herr 4

HT20, Division 5, Racket Science

VT19, Dam, Lag SULO

HT20, Division 4, Cherry Pie

HT20, Division 3, Los Kaptenos de Squashos

VT20, Dam, LiU AIF Dam 2

HT20, Division 4, Rack n’ Boll

HT20, Division 5, Noob’s United

VT20, Dam, Liu Aif Dam 1

VT23, Division 1, Äh, ingen stor grej

VT23, Division 3, Tindh

HT20, Division 1, Exliu (fd.Liu Aif Herr 1)

HT21, Division 2, D&D

VT24, Division 1, S’n’S wJ

HT20, Division 4, Vinnarcirkeln

VT22, Division 1, Next Giganterna

VT19, Division 2, Sparris o bollar IF

VT24, Division 2, Let me out

HT20, Division 2, Dream Team

HT20, Division 1, BPC

VT24, Division 2, Bikers

HT23, Division 1, Jädermeister

HT20, Division 1, I fetaste laget

VT22, Division 1, Teknikbyggarna

VT20, Division 1, Team K&H

HT21, Division 1, Äggplanta IF

HT20, Division 5, LiÖ

HT20, Division 4, Jägerbombarna

VT20, Division 4, Hets

HT21, Division 2, Lag Stenshult