Division 3 VT-24/Uppskjutna matcher överst

DatumHemma Borta   Game
UPPSKJ. ons 15 majLSK-ServeReturn of the JediLSK-Strikes Backxx(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 10 aprLSK-Strikes BackDropShot22(1-2, 0-2, 2-1, 2-1)
ons 10 aprCalzoneXLSK-ServeReturn of the Jedi22(2-0, 1-2, 0-2, 2-1)
ons 17 aprLSK-Strikes BackCalzoneX22(1-2, 2-1, 0-2, 2-0)
ons 17 aprDropShotLSK-ServeReturn of the Jedi22(2-1, 1-2, 0-2, 2-0)
mån 22 aprLSK-Strikes BackLSK-ServeReturn of the Jedi13(0-2, 0-2, 0-2, 2-0)
tor 26 aprDropShotCalzoneX04(0-2, 0-2, 0-2, 0-2)
mån 06 majCalzoneXLSK-Strikes Back13(0-2, 0-2, 2-0, 0-2)
mån 06 majLSK-ServeReturn of the JediDropShot31(2-0, 2-0, 1-2, 2-0)
ons 15 majCalzoneXDropShot40(2-1,) 2-0, 2-1, 2-0
ons 22 majDropShotLSK-Strikes Backxx(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 22 majLSK-ServeReturn of the JediCalzoneXxx(x-x, x-x, x-x, x-x)

Kontaktinformation

lsk-strikes back

 

LAGMEDLEMMAR

Jakob Backe (lagledare)

0703-597109
jakob006@gmail.com

Gabriel Backe
0700-000001

ingen@mail

Thomas Wiklund

0760-017968
towrse@hotmail.com

Theo Wiklund

0700-000001
ingen@mail

Cornelis Warg

0700-000001
ingen@mail

 

 

calzonex

 

LAGMEDLEMMAR

Linus Åkerblad (lagledare)

0734-194154

linus.akerblad@gmail.com

Robert Steinvall

0761-440831

robert.steinvall@gmail.com

Christer Lindell

0734-181383

christerlindell@hotmail.com

 

 

 

drop shot

 

LAGMEDLEMMAR

Jesper Nordström (lagledare)

0727-442378
jesper.nordstrom97@gmail.com

Lars Stenlind

0730-433585
lars.stenlind@gmail.com

Victor Johansson

0722111165
victor.j97@hotmail.com

 

 

lsk-servereturn of the jedi

 

LAGMEDLEMMAR

Anders Holm (lagledare)

0730-464693
anders.h@ostgota-tele.se

Simon Wessbo

0700-001001
Simon.wessbo@gmail.com

Alex Holm

0700-001001
ingen@mail.se